Evden Eve Nakliyat Başakşehir

Başakşehir evden eve nakliyat senelerdir başakşehirde hizmet vermektedir.yoğun istek üzerine şirketimizin 2 araç ve 12 personeli başakşehirde hizmet vermektedir.Başakşehir konut alanı olduğundan binlerce daire ve sakine sahip tir.Bu nedenle firmamızın 2 aracı anca yetmektedir.Firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiğinden yoğun istek almaktadır.
Firmamız taşınacak olan eşyalara hasar sigortası yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyelee çıkarabilmiştir.
Buyrun size sitemizin linkini vereyim
http://www.ngtavaevdenevenakliyat.com

Reklamlar

Florya'da 4 Evden Eve Nakliyat'çı İle Güneş'i TaşıyoruzDün öğle saatlerinde çıkmıştık dışarı ayaklarımız zorla gaza basıyordu floryaya gitmek için ve gittikte zaten ama insanların kötü bakışları bizi üzmüştü olsun sorun değil herkes kendinden sorumludur.

5 kişiydik 5 mizde amca çocuklarıydık ve hepimizde evden eve nakliyat işi yapıyorduk.Nereye gidiyorsak taşıyacak birşey buluyorduk.

İnşaat alanından geçiyorduk sahilin karşısında alışveriş merkezinin inşaatı idi işçiler demir taşıyordu hemen attık elimizi demirlere yardım ettik o güneşin altında çalışan insanlara çabucak bitti zavallı adamın işi hoşuna gitmişti ve teşekkür etti bize sonrasında sahilde gezerken çocuk seviyorduk ve en önemlisi koca GÜNEŞ‘i Taşıdık resimlerden belli oluyordur.

En önemlisi insanların art niyet kötü ve sinsi bakışları öldürüyordu bizi ama yinede ses etmiyorduk çünkü hiç kimse bilemezdi bizim saf temiz çocuklar olduğumuzu bu yaşlarımıza geldik halen bile çalışyoruz nakliyat işinde ve severek yapıyoruz işimizi belki kıyafetlerimiz onlarınki kadar fiyakalı değildi ama kalbimiz hepsinden da fiyakalıdır eminim.

İşte böyle bir günümüz yine evden eve nakliyat işi yapan amca çocuklarımızla geçti.

Biz Dört Kardeş Eşya Diye Güneş’i Taşıyoruz 🙂

25.04.2013 Tarihinde ben ömer vahap sercan ve ahmet ile beraber florya sahilinde hem denize girdik yüzdük hemde elimizle güneşi taşıdık veya biz öle sanıyoruz .

İnsanların tuaf bakışlarına rağmen utanmayıp resimler çekip eğlenen biz evden eve nakliyatçılar aslında kendi halinde çok sakin ve sevecen insanlarız.

Bizim yaşıtlarımızdaki Herkes halen bile babasının parası ile geçinirken oysaki biz gecemizi gündüzümüzü bir yapıp çalışıp alın teri ile ekmeğimizi kazanmaya çalışıyoruz.

Özellikle bayanların art niyetli bakışları bizi derinden üzsede hiç bir şekilde dışımıza vurmuyoruz sırf insanlar yanlış anlamasın diye gerçi biz bölede mutluyuz.

Evet bu günümüzde böle geçti anlamadığım tek nokta ne biliyormusunuz nereye gidersek gidelim taşıyacak birşeyler arıyoruz.

İşimizi Seviyoruz Ya 🙂

http://www.ngtavaevdenevenakliyat.com

Paketlenmiş Koltuk TakımlarıBugün size taşıma esnasında kaliteli bir taşımanın nasıl gerçekleştirileblir onu anlatacağım.

Taşıma esnasında eşyalara,duvarlara,kapılara ve avizelere dikkat edilmelidir.

Bir mobilya takımının paketlemeden önce ayak kısımları kalın ve yumuşak bir cisimle(karton vs)korunmalıdır.

Ardından mobiyaları çift taraflı paketleme malzemesi olan baloncuklarla her tarafı kapanacak şekilde sarılmalıdır.

Ardından taşıma sırasına gelinir.(en önemlisi bu)

Kesinlikle profesyonel bir personel olmadan taşmasın.

Mobilyayı kapıdan çıkardıkları zaman dairenin kapılarına,duvarlarına ve mobilyaya dikkat edilmesi gerekiyor.

Merdivende mobilyanın iki kişilik personel yardımı ile indirilmesi gerekiyor.

Araç içinde mobilyanın düzgün ve dik konulmuş şekilde konulması gerekmektedir.

Bu şekilde olan bir taşıma kesinlikle çok kaliteli gerçekleşir.

Biz NGT AVA EVDEN EVE NAKLİYAT olarak üstte görüldüğü gibi kesinlikle taklit etmeyiz Ediliriz.

Size Wep adresimizi sunmak istedim

http://www.ngtavaevdenevenakliyat.com

İyi Bir Nakliyat Şirketinin Öncelikle Güvenilir olması gerekiyor.